You are here:  / Sklep akwarystyczny Piła / Secesyjne apartamenty

Secesyjne apartamenty

Secesyjne apartamenty

W samym centrum miasta, przy ul. Libelta, w otoczeniu pięknych zabytkowych willi zlokalizowana została warta uwagi inwestycja firmy Forbud Development. Na całość składają się dwa uzupełniające się budynki: odrestaurowana secesyjna willa miejska o charakterze biurowo – apartamentowym oraz nowoczesny budynek mieszkalny zlokalizowany w głębi działki. Prestiżowa lokalizacja, bliskość najważniejszych poznańskich teatrów, Starego Rynku i Parku Moniuszki sprawiają, że Villa Eden będzie zarówno doskonałym miejscem pracy, jak i odpoczynku.

W budynku zajmującym frontową część parceli znalazły się zarówno lokale biurowe, jak również sześć apartamentów przestronnych apartamentów o zróżnicowanym zakresie powierzchni: od 45m2 aż do 180m2. Deweloper zaznacza, że podział na lokale mieszkalne i biurowe jest umowny, i każdą przestrzeń można zaaranżować zgodnie z indywidualnymi potrzebami i preferencjami.

W drugim budynku, zlokalizowanym w tylnej części działki, znalazło miejsce dwanaście przestronnych apartamentów, dwa mniejsze studia oraz zlokalizowany na ostatnim piętrze, ponad dwustumetrowy penthouse. Wszystkie lokale mogą zostać przystosowane do indywidualnych potrzeb klientów i zaaranżowane zgodnie z ich wizją. Mieszkańców i ich gości witać będzie pięknie zaaranżowany hall, z zaprojektowanymi na zamówienie meblami wypoczynkowymi i roślinnością. Budynek został wyposażony w cichą windę, parking podziemny oraz system monitoringu i instalację alarmową. Nowoczesny i zarazem ekskluzywny charakter budynku zapewnią takie materiały wykończeniowe jak piaskowiec, blacha tytanowo – cynkowa, czy drewno egzotyczne.