You are here:  / Mieszkanie / Ekskluzywne apartamenty w centrum Poznania

Ekskluzywne apartamenty w centrum Poznania

Ekskluzywne apartamenty w centrum Poznania

Coraz częściej w ofercie poznańskich deweloperów pojawiają się ekskluzywne apartamenty dla wymagających klientów. Do realizacji „z wyższej półki” można zaliczyć gotową już inwestycję, zlokalizowaną w samym centrum poznańskiego Starego Miasta, przy ulicy Dominikańskiej, o wdzięcznej nazwie „Apartamenty Staromiejskie”. Na przyszłych mieszkańców czeka tu sześć apartamentów, o powierzchniach kolejno 30m2, 77m2, 78m2, 106m2, 129m2 i 130m2. Deweloper stwarza potencjalnym klientom możliwość obejrzenia mieszkania przed jego zakupem.

Wyjątkowa lokalizacja budynku stanowi o jego ekskluzywnym charakterze. Ulica Dominikańska znajduje się bowiem w samym sercu Poznania, tuż przy Starym Rynku, a jednak zachowuje jednocześnie spokojny i elegancki charakter. Kamienica nie jest również narażona na hałas ruchu ulicznego, a jej otoczenie stanowią urokliwe, zabytkowe kamienice. W odległości kilkuset metrów znaleźć można wiele staromiejskich kawiarni i restauracji. Z powodu umiejscowienia budynku w strefie ścisłej ochrony konserwatorskiej, został on zaprojektowany ze szczególną starannością. Klasyczna architektura łączy się tutaj z najnowocześniejszą techniką budowlaną.

Same apartamenty zostały zaprojektowane w przestronnych układach, z zachowaniem możliwości indywidualnego zaaranżowania wnętrza. Istnieje możliwość montażu kominka oraz urządzenia ogrodu zimowego. W każdym mieszkaniu znajduje się również wydzielona garderoba oraz dodatkowa łazienka dla gości, a salony zostały wyposażone w system klimatyzacji. W budynku znajduje się winda osobowa oraz samochodowa, a w piwnicy wydzielone miejsca parkingowe dla mieszkańców. Teren działki jest ogrodzony, a wejście do klatki schodowej monitorowane.