You are here:  / Gryzonie domowe rodzaje / Pościel 135×200

Pościel 135×200

Pościel 135×200
1 vote, 3.00 avg. rating (70% score)

Pościel 135×200

Jeśli dysponujemy większym mieszkaniem warto jeden z pokoi przeznaczyć na pokój gościnny. Dzięki temu w razie niezapowiedzianej wizyty kogoś z rodziny lub gdy przyjęcie znacznie się przedłuży, będziemy mieli bez problemu miejsce na nocleg dla naszych gości.
Kiedy urządzamy pokój gościnny podstawowym meblem w nim będzie oczywiście łóżko. Dobrze, jeśli zdecydujemy się na pościel 135×200, gdyż ten rozmiar idealnie sprawdzi się nawet na dwuosobowym łóżku, a przy tym pościel tej wielkości łatwo da się przechowywać nawet w niewielkim mieszkaniu. Pościel 135×200 zakupimy zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i w internetowych, a wybór wzorów i kolorów jest bardzo duży. Dzięki temu dobierzemy idealną pościel pasującą kolorystycznie do naszego wnętrza.
Oprócz łóżka i pościeli dobrze wyposażyć nasz pokój gościnny w stolik nocny z lampką. Dzięki temu nasi goście mogą położyć przy łóżku najpotrzebniejsze rzeczy, takie jak telefon czy portfel, a także książkę którą może będą mieli ochotę poczytać przed snem.